Harry Potter
Tom felton gossip girli izliyormuş Uyeols10
Harry Potter
Tom felton gossip girli izliyormuş Uyeols10
Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Harry Potter Fanlarının Buluşma Yeri...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hepiniz Sitemize Hoşgeldiniz...Eğer hala üye değilseniz lütfen üye olunuz...

Tom felton gossip girli izliyormuş

3 posters
YazarMesaj
Hermione
2.sınıf
2.sınıf

Tom felton gossip girli izliyormuş Empty
MesajKonu: Tom felton gossip girli izliyormuş   Tom felton gossip girli izliyormuş Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:20 pm

İlk öpüştüğünde kaç yaşındaydın?

Sanırım on iki yaşındaydım ve Şişe Çevirmece oynuyorduk. Herkes, "Önceden öpüşmüş müydün?" demişti ve ben, "Evet, ben bu işte ustayım!" demiştim. Çok kaygılıydım ve şişe beni seçti. Öpücük olmuştu; ama unutulmaz bir şeydi.

Kızların hangi modası senin kafanı karıştırıyor?

Erkek gömleği ve dar kot pantolon giydikleri zaman… Sizin artık kız mı erkek mi anlayamayacağınız noktaya kadar ulaşıyor. Hanımlarımdan hanım olarak hoşlanıyorum, kadınsı olarak. Kot pantolonları ve kapüşonları seviyorum, ama fazlasıyla erkek fatma olmak biraz kafamı karıştırıyor.

Hangi kadın filmini gizlice sevdin?

Not Defteri. Kız arkadaşım beni ona götürmüştü, ama kurgu güzel anlatılmıştı. Üç ya da dört kez izledim. Ağlamadım, üstelik kız arkadaşım sürekli ağlamıştı. Acıklı bir film değildi; güzel bir filmdi.

Televizyon keyfin ne?

Kız arkadaşımın bile bilmediği bir tane var. Onun yüzünden bu tür şeyler izlemeye başladım; çünkü Gossip Girl onun en sevdiği program. Gossip Girl'ü kolay kolay bırakmaz. Onun yüzünden şu ana dek ben de üç-dört bölüm izledim, ama artık o ortada olmadığında, tek başıma izliyorum.

Ailende kim sana en yakın?

Annem sayılır. Beni yıllardır bu yolda tutan oydu; erken dönemlerimde iyi olduğuma emin olmamı sağladı. Yaklaşık bir yıldır da, ağabeyimle yaşıyorum. İkimiz de ötekinin arkadaşlıklarından keyif alıyoruz — çok eğlenceli.
Hzl~
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: Tom felton gossip girli izliyormuş   Tom felton gossip girli izliyormuş Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 8:15 pm

GG'ci ve sevgilisiz gezmeyen Tom Very Happy
Hoş çocuk ta Daniel ayrı I love you
*cHocoLaTe*
Admin
Admin
*cHocoLaTe*

MesajKonu: Geri: Tom felton gossip girli izliyormuş   Tom felton gossip girli izliyormuş Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:15 pm

tşklerr Smile
http://harrypotter-fan.yetkinforum.com

Tom felton gossip girli izliyormuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fiona Weir ve Tom Felton Oyuncuları Tartıştılar
» Felton, karakteriyle uyuşmak için, Rowling'den ipucu alıyormuş.