Harry Potter
özel emma watson röpörtajı Uyeols10
Harry Potter
özel emma watson röpörtajı Uyeols10
Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Harry Potter Fanlarının Buluşma Yeri...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hepiniz Sitemize Hoşgeldiniz...Eğer hala üye değilseniz lütfen üye olunuz...

özel emma watson röpörtajı

4 posters
YazarMesaj
Hermione
2.sınıf
2.sınıf

özel emma watson röpörtajı Empty
MesajKonu: özel emma watson röpörtajı   özel emma watson röpörtajı Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:15 pm

Candy adlı derginin Haziran sayısında Emma ile yapılmış bir röportaj bulunmakta;

Tekrar Harry Potter setinde olduğun için mutlu musun?
Evet, oldukça istekliydim ve herkes beni gördüğü için memnundu. Çünkü bu, her şeyin (çekimlerin) hız kazandığı anlamına geliyordu.
Bu filmde, ekranda, Ron ile romantizme başlamak ne kadar zordu?
Ahh! Bunun zor olup olmadığını bilmiyorum. Ron gerçekten sakin, fakat ben bunun için çok sabırsızım, çünkü işin romantik komedi yanını oldukça seviyorum. Rupert'ı romantizm içinde debelenirken görmek çok komik. Ron ve Hermione çok farklı olmalarına rağmen doğal bir etkilenmeleri var. Bu yüzden ilginç.
Bu aşk sahnelerini oynamak acemice olacak, ama başka çare yok. Hepsi işin bir parçası.
ITV Film Ödüllerinde En İyi Aktris ödülünü kazanmak nasıl bir duyguydu?
Çok hoştu, kazanacağımı gerçekten ummamıştım. Sadece Zümrüdüanka Yoldaşlığı ile ilgili değil, tüm filmlerle alakalı. kHalkın bu ödül için bana oy vermesinden dolayı çok mutluydum. Hayatımın en gurur verici dakikalarından biri.
Üniversite için planların neler?
İngiliz Edebiyatı bölümünü seçeceğime ve Cambridge,Durham,Bristol veya Edinburg üniversitelerine başvuruda bulunacağıma eminim.Onlar sadece ağır tatiller, yani üniversite sırasında da bazı projeler gwerçekleştirebilirim ama ilk önce derslerime önem vereceğim. Hayatımın geri kalanı için kariyer sahibi olmak ve çalışabilmek istiyorum. Jodie Foster ve Natalie Portman, ikiside bunu yaptılar ve muhteşemler. Hayat deneyiminiz olduğunda çok daha fazla rol getirebilirler. Eğer üniversiteye gitmezsem ve tüm yaptıklarım bunlar olarak kalırsa, birine nasıl otobüse binmeyi anlatabilirim? Zamanın durmasını ve kim olduğumu anlamasını istiyorum.
Üçünüzde farklı projeler yaptığınızdan, Harry Potter'da çalışırken farklı hissediyor musunuz?
Evet, geri dönüp Dan ve Rupert'la onların çalışmış oldukları projeler hakkında konuşmak çok hoş. Farklı çalışmalar da yapmak, bize büyük bir güven veriyor. Çünkü Harry Potter filmler için seçildiğimizde çok küçüktük. Ballet Shoes'u yapmak benim için çok önemliydi. O deneyimden çok şey öğrendim.
Londra'da ki Berkeley Hotel'inde Monopoly oynadığın ve Dünya basınına tanıtıldığın günü düşün.Olacaklar hakkında tahminin var mıydı?
Bence bunları farketmek için çok küçüktüm, ama dehşete kapılmıştım. Ayrıca J.K. Rowling'in 7 kitap yazacağı hakkında en ufak fikrim yoktu. Serinin popülerliği hakkında düşünmüyordum. Kimsenin, serinin tüm zamanların en başarılı filmi olacağı hakkında bir düşüncesi yoktu.
İkramiyeler ve Chanel gibi (yabancı bir moda şirketi) firmalardan aksesuar ve kıyafet verilmesi hakkında ne düşünüyorsun?
Onlardan bunun gibi şeyler almak hayret verici, onların kıyafetlerini her zaman severdim. En iyi onlar. Eğer biri beni bir gala için giydirecekse, bu kesinlikle Chanel olmalı. Özel olaylar için dışarı çıkıp kıyafet alışverişi yapmaya zamnım yok artık, bu yüzden onlar bana kıyafet gönderiyorlar ve gerçekten işimi görüyor. Ayrıca işe gitmek ve çekimler nedeniyle seyahatlerimden aldığım ek ödemeleri de düşündüm. Başka hangi meslek bana bu fırsatları sağlayabilir ki?
Şimdiye kadar yaşadığın büyük "vay canına" anları neler peki?
İlki rolleri bizim aldığımızın söylendiği ve basın toplantısı için lüks bir otelde kaldığımız zamandı.Çok büyük bir yatağın üstünde etrafa sıçrayıp kendimi Tv'daki akşam haberlerinde izlediğimi hatırlıyorum.Çok çılgıncaydı.Ayrıca New York'daki Radio City Müzik Salonu'nda bir gala yapmıştık ve ben bütün insanlara bakıp "Vay canına!" dediğimi hatırlıyorum.
Günlük tutuyor musun?
Bir günlüğüm vardı önceden, söylediğim ya da düşündüğüm basit eğlenceli şeylerle dolu. Ayrıca önceki filmlerden bazı parçalarla dolu bir hatıra kutum var.
Bunların hepsi bir gün, otobiyografini yazmana yardımcı olacak mı?
Aslında hayır, kendimi bu şekilde göremiyorum. Geride kalan o küçük kıza bakmak çok ilginç ve tuhaf geliyor bana. Ayrıca ben, kendini çok eleştiren biriyim bu yüzden eski filmleri izlemek çok zor. Zümrüdüanka Yoldaşlığı çok gurur duyduğum bir film, fakat sakince kendi performansım üstüne odaklanabilip eleştri yapmak için en az üç veya dört kez izlemem gerekiyor.
Daniel ve Rupert tarafından masa tenisi oynamaktan bahsetmen yasaklanmış. Çünkü bunda çok iyiymişsin. Bu doğru mu?
Haha! Umarım yakında oynamama izin verirler. Çünkü gerçekten seviyorum. Küçükken tam bir erkek fatmaydım ve tüm sporları yapmaya bayılırdım.
Her birinizin stüdyodaki odalarınızda neler olduğunu anlatır mısın bize?
Rupert'ın odasında, dart,havuz,masa tenisi masası ve oyun konsolları var. Daniel'ın ki ise tamamen kitap ve müzik CDleri ile dolu.Ben bir yaz çok sıkılıp odamdaki koca duvarı boyamıştım. Bunun dışında, odam bazı mumlar ve yumuşak koltuklarla dolu.
_YAĞMUR_
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: özel emma watson röpörtajı   özel emma watson röpörtajı Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:16 pm

teşekkürler(:
Hzl~
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: özel emma watson röpörtajı   özel emma watson röpörtajı Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 7:16 pm

Hihi. Daniel çok kültürlüymüş. Very Happy
Emma'ya dönersek. Erkek fatma ydım demiş Very Happy Komik
cedric_smy
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: özel emma watson röpörtajı   özel emma watson röpörtajı Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:02 pm

daniel'i tuttum:D
Hzl~
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: özel emma watson röpörtajı   özel emma watson röpörtajı Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:56 pm

Tutarsın tabi
Bende bir tuttum bırakasım gelmiyor Very Happy
Ama tutma
Sen Rob'a canım XD

özel emma watson röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma Watson'ın OK! Röportajı
» kapkaçırdı ile özel röpörtajı
» emma watson
» emma watson...