Harry Potter
bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor Uyeols10
Harry Potter
bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor Uyeols10
Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Harry Potter Fanlarının Buluşma Yeri...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Hepiniz Sitemize Hoşgeldiniz...Eğer hala üye değilseniz lütfen üye olunuz...

bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor

3 posters
YazarMesaj
Hermione
2.sınıf
2.sınıf

bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor Empty
MesajKonu: bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor   bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 2:13 pm

Bonnie Wright, Ginny Weasley'i canlandırmak, David Yates ile çalışmak ve Ölüm Yadigarları filmi hakkında kısa bir röportaj verdi.

Ginny'nin bu filmlerle gelişmesini izledik ve bu karakter şimdi en önemli karakterler arasına girdi. Bu sence nasıl bir şey?

Bu kesinlikle harika. Bence Ginny'nin yaşadığı değişiklik, Voldemort'un günlüğüne sahip olmasıyla başladı. İnsanlar ona anlayışlı davranıyordu. O buraya kadar gelmek için uzun bir yol yürüdü ve şimdi bunun başarısı var. Artık daha fazla sahnem var. Karakterim gerçekten büyüdü.

David Yates kesinlikle harika bir yönetmen. O sadece bilgisayar efektleri ve bu gibi şeylere dikkatini vermiyor, her şeyle ilgileniyor.

Karakterin artık Harry Potter'ın hayatında daha önemli bir role sahip. Daniel ile çektiğiniz romantik sahneler nasıl gitti?

Biraz garipti, çünkü Daniel'ı uzun zamandır tanıyordum, ama o sahnede birbirimizi rahatlatmaya çalıştık. Ama bir fark vardı, o da Daniel'ın bu tip sahnelere olan aşinalığı. Çok garipti.

Bu tarz sihirli yapımlara çok genç yaşta başladın. Twilight serisini beğendin mi?

Pek sayılmaz. Demek istediğim, kitaplar ve film gayet güzel ve evet, Twilight izledim, Altın Pusula'yı izledim. Ama beni asıl ilgilendiren karakterler ve diyaloglardı.

Bu film gerçekten korkunç. Küçüklerin görmemesi gereken sahneler var mı?

Evet, kesinlikle. Epey şiddetli sahneler olduğunu söyleyebilirim. Hortkuluk mağarasında, Harry'nin İnferius'larla savaşması, o sahne kesinlikle ürkütücüydü. David'in bu sahneyi böyle yapması çok hoşuma gitti. Bunlar çocuk kitabı, ama karakterler büyüdü ve gelişti.

Son filmde veya filmlerde rol alıyorsun, değil mi?

Evet, Eylül'de bitiriyorum.

Hayatındaki Potter dönemi geçtikten sonra ne yapmayı planlıyorsun?

Londra'da bir film okuluna gideceğim. Bunun için gerçekten çok heyecanlıyım.

Tebrikler! Oyunculuğa devam edeceksin öyle mi?

Evet, sanırım öyle olacak. Daha farklı karakterleri oynamak isterim.
Hzl~
Grafiker
Grafiker

MesajKonu: Geri: bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor   bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 8:17 pm

Okumadım çünkü sonradan gelme bir şey olduğunu zannediyor ve asla en önemli karakterler arasına giremeyecek olan(yüreğimde) bir kız
Ama saol
*cHocoLaTe*
Admin
Admin
*cHocoLaTe*

MesajKonu: Geri: bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor   bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:14 pm

tşklerr Smile
http://harrypotter-fan.yetkinforum.com

bonnie wright-bunlar hep çocuklara hitap ediyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bonnie Wright Yönetmen Olmak İstiyor